Android O İşletim Sisteminin Dağıtım Tarihi Ertelendi

Android O İşletim Sisteminin Dağıtım Tarihi Ertelendi

Android O işletim sisteminin sürümünün ne zaman dağıtımına başlanacağı konusu hala belirsiz. Dağıtım tarihi ile ilgili resmi olmayan habere göre Android O bekleyenler için üzücü bir haber olabilir

25 Şubat 2018 - 01:49

Android işletim sisteminin yeni versiyonu olan Android O hakkında çıkan yeni haberlere göre dağıtım tarihi biraz ileri atılabilir. Android Police kaynaklı yayınlanan habere göre Android O işletim sisteminin bu ay içinde Pixel model cihazlara dağıtılmasının neredeyse imkansız olduğu belirtildi.

Resmi olmayan bilgilere göre Android O işletim sisteminin dağıtımının ertelenmesi sonucunda yeni bir tarih verilmediği belirtildi. Hatta bu erteleme durumunun neden olduğu ile ilgili yeterli veri de bulunmuyor.

Android O ile gelen iddiaların doğruluk payı olabilir. Çünkü hala dağıtım tarihi hakkında resmi herhangi bir açıklama yapılmış değil. Bu ay içinde dağıtımına başlanacak olan bir yazılımın neredeyse ayın ortasına gelinmişken hala daha bir resmi açıklama yapılmamış olması bu iddiaları doğrular nitelikte. Ancak yine de bilindiği üzere Google, kendi ürünleri ile ilgili bilgileri yayın tarihinden önce de pek açıklamıyor veya resmi bir duyuru yapmıyor.

Ayrıca Android işletim sisteminin yeni sürümünün tam adının ne olacağı da merak konusu olurken Android Oreo veya Android Oatmeal gibi isimlerin ön planda olduğunu belritelim.

Bu haber 1375 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çiftlik Bank ilk değil... İşte Türkiye'nin geçmişten, günümüze ünlü dolandırıcıları!
Çiftlik Bank ilk değil... İşte Türkiye'nin geçmişten,...
Havayolu şirketinden grup s.ks skandalı 4 hostes 2 pilot...
Havayolu şirketinden grup s.ks skandalı 4 hostes 2 pilot...